Zpět

4.10.2017 - polar.cz

4.10.2017 - polar.cz

Společnost RESIDOMO otevřela v Havířově komunitní Centrum Lučina

Společnost RESIDOMO slavnostně otevřela v Havířově za přítomnosti hostů Centrum Lučina, které se stane místem setkávání lidí různých věkových kategorií, ale také místních podnikatelů.

Martin Ráž, finanční ředitel společnosti RESIDOMO: "V Havířově žije každý třetí člověk v našem bytě. Pro nás je to i velká zodpovědnost nejen po stránce pronajímatele bytových domů. Chceme poskytnout místní komunitě další příležitosti, kde se mohou scházet nejen k volnočasovým aktivitám, ale také k aktivitám, které jim mohou pomoci v podnikání.”

Již říjnový program v Centru Lučina bude velice pestrý. Lidé mohou přijít na zajímavé přednášky, kurzy či filmová odpoledne.

Kateřina Piechowicz, mluvčí společnosti RESIDOMO: “Ten program jsme koncipovali tak, aby oslovil veřejnost. To znamená různé věkové skupiny od seniorů, po maminky s dětmi, ale třeba také podnikavé lidi. Připravili jsme například podnikatelskou akademii, do které se mohou přihlásit naši nájemci nebytových prostor a budeme si povídat na jednotlivých seminářích o tom, jak to své podnikání mohou zdokonalit.”

Jana Feberová (ČSSD), primátorka Havířova: “Jsme rádi, že tento objekt Lučina nebude chátrat, že znovu ožil. Je tady naproti krásného KD Radost a tak si myslím, že radost přinese i našim občanům.”

Centrum Lučina skýtá velké možnosti. Společnost RESIDOMO chce dát prostor samotným obyvatelům města, aby určili, jaké aktivity by chtěli v Lučině mít.

 

Všechny články