Zpět

Akční nabídka - Bydlete za 1 Kč

Bydlete za 1 Kč

Program RESIDOMO „Bydlete za 1 Kč!“

V rámci tohoto programu budoucí nájemce nejprve provede na vybraném domu/bytu bytě opravy potřebné k tomu, aby byl ve stavu způsobilém k užívání. Na dobu provádění oprav je sjednána k bytu přechodná smlouva na dobu určitou za 1 Kč měsíčně + zálohy na služby. Doba, na kterou je tato smlouva dohodnuta, se liší individuálně podle toho, jak rozsáhlé opravy jsou plánovány. V době oprav nelze byt používat k bydlení.

Pokud jsou opravy realizovány v dohodnutém rozsahu, kvalitě a termínu, získá nájemce nájemní smlouvu za zvýhodněných podmínek. Tato nájemní smlouva zohledňuje výši vlastních investic nájemce do oprav.

 • Délka nájemní smlouvy závisí na rozsahu provedených oprav. Většinou je tato smlouva sjednávána na 1 až 3 roky s tím, že po dobu platnosti této smlouvy je poskytnuta dohodnutá sleva z čistého nájemného.
 • Výše slevy z nájmu se opět liší podle výše investice nájemníka do oprav.
 • Po skončení tohoto období je v případě řádného plnění závazků (včasná úhrada plateb za nájem a služby spojené s bydlením) ze strany nájemníka smlouva prodloužena dle individuální dohody. V tomto případě již platí nájemné v běžné sazbě v dané lokalitě.

Do „PROGRAMU BYDLETE ZA 1 KČ“ jsou zařazovány jednotlivé byty či finské domky napříč celým bytovým portfoliem naší společnosti.

PROGRAM „BYDLETE ZA 1 KČ“ může být pro některé zájemce o nájemní bydlení zajímavý právě možností provést si opravy a úpravy dle vlastních představ a získat bydlení za zvýhodněný nájem.

Základní podmínky pronájmu:

 • uzavření smlouvy na dobu nezbytnou pro realizace oprav (cca 3 měsíce)
  • symbolické nájemné 1 Kč + záloha na služby po dobu realizace oprav
  • jasná specifikace rozsahu oprav v příloze přechodné smlouvy
  • úhrada kauce ve výši max. 6 000 Kč
 • po opravách uzavření zvýhodněné nájemní smlouvy, s dohodnutou slevou z čistého nájmu, při splnění následujících podmínek:
  • řádné provedení dohodnutého rozsahu oprav
  • odsouhlasení rozsahu a kvality zástupcem vlastníka
  • standardní nájemní smlouva na dobu určitou cca 3–5 let s uvedením slevy na čistém nájmu

 

Zobrazit byty


Akční nabídky

Image

Luxusní povlečení

Nájemníci, kteří uzavřou smlouvu do 31. prosince 2017, dostanou jako dárek luxusní bavlněné povlečení (1 set)* pro příjemný odpočinek ve svém novém domově.

Číst ví­ce →

Image

Zaměstnanecká mobilita - pracuj a bydli

Uvažujete o práci u některého ze zaměstnavatelů v Moravskoslezském kraji? Řešíte otázku bydlení nebo případného dojíždění z místa bydliště?

Číst ví­ce →

Image

2 měsíce zdarma

V rámci této nabídky máte možnost vybrat si jeden z bytů zařazených do akční slevy a významně tak ušetřit své náklady na bydlení.

Číst ví­ce →

Image

Bydlete za 1 Kč

Jako budoucí nájemce nejprve provedete na vybraném domu/bytu opravy potřebné k tomu, aby byl ve stavu způsobilém k užívání. Na dobu provádění oprav je sjednána k bytu přechodná smlouva na dobu určitou za 1 Kč měsíčně + zálohy na služby.

Číst ví­ce →

Image

Najděte si svého souseda

Sdělíte-li nám kontaktní informace na potencionálního zájemce o pronájem kteréhokoliv volného bytu společnosti RESIDOMO, máte možnost získat poukaz na nákup v obchodech Kaufland v hodnotě 1 000 Kč. *

Číst ví­ce →

Image

Pokoj zdarma

RESIDOMO přichází s mimořádnou nabídkou zvýhodněných pronájmů vybraných bytů jak v lokalitách vhodných k rodinnému bydlení, tak i v centrech měst. Nabízíme vám pokoj zdarma!

Číst ví­ce →

Image

Poukázka k bytu

Dáme vám 1000 Kč na oslavu Vašeho nového domova! Na přivítanou do Vašeho nového domova od nás získáte poukázku v hodnotě 1000 Kč na nákup v prodejnách Kaufland.

Číst ví­ce →

Image

Sodastream k bytu

Nájemníci, kteří uzavřou smlouvu do 31.  prosince 2017, dostanou jako dárek SODA STREAM na výrobu perlivé vody v pohodlí domova.

Číst ví­ce →

Image

Vybavení do 25 000 Kč

Pronajměte si byt a vyberte si do něj nábytek z našeho katalogu v hodnotě až 25 000 Kč!

Číst ví­ce →

Image

Studentské bydlení

Mnozí studenti hledají vhodné bydlení celoročně. Společnost RESIDOMO proto přichází s novinkou, kterou je program „RESIDOMO studentské bydlení“.

Číst ví­ce →