Zpět

Akční nabídka - Pracuj a bydli

Zaměstnanecká mobilita - pracuj a bydli

Uvažujete o práci u některého ze zaměstnavatelů v Moravskoslezském kraji? Řešíte otázku bydlení nebo případného dojíždění z místa bydliště?

Získejte až 50% slevu z čistého nájemného!

Projekt „Pracuj a bydli“ Vám pomůže najít řešení. Můžete získat zajímavou práci, ušetřit svůj čas a hlavně získat kvalitní bydlení za mimořádně výhodných podmínek u největšího poskytovatele nájemního bydlení v ČR.

Naše společnosti ve spolupráci s Moravskoslezským krajem, Sdružením pro rozvoj Moravskoslezského kraje, městy Karviná a Havířov a významnými zaměstnavateli v regionu se aktivně zapojila do projektů a aktivit, jejichž cílem je zamezit dalšímu úbytku pracovně aktivních obyvatel z Moravskoslezského kraje. Chceme naopak do regionu přilákat nové obyvatele, kteří by zde využili některou z mnoha nabízených pracovních příležitostí a současně by v regionu našli také svůj nový domov.

Principem projektu je propojení nabídky stabilního zaměstnání a dostupného bydlení s bezplatnou nebo cenově zvýhodněnou dopravou do zaměstnání.

Naše společnost připravila v rámci projektu pro vybrané spolupracující zaměstnavatele mimořádnou nabídku „Dotovaného bydlení v lokalitě Havířov a Karviná“. Nově příchozím zaměstnancům spolupracujících zaměstnavatelů, zapojených do tohoto projektu, poskytne bydlení ve formě pronájmu bytu za zvýhodněných podmínek. Zvýhodněnou nabídku mohou využít nejen noví, ale i stávající zaměstnanci, kteří by se do Havířova nebo Karviné přestěhovali.

Poskytované výhody:

  • - 50 % po dobu prvních 12 měsíců
  • - 30 % po dobu dalších 12 měsíců
  • - 15 % v dalším období 12 měsíců
  • - dále pak sleva dle úrovně spolupráce se zaměstnavatelem

Žádná provize ani jiné poplatky spojené s uzavřením nájemní smlouvy

Podmínky pro získání výhod:

  • Uzavření nájemní smlouvy na dobu určitou na některý z bytů zařazených do tohoto projektu
  • Pracovní poměr u některého ze spolupracujících zaměstnavatelů
  • Uhrazení vratné kauce ve výši jednonásobku nájmu vč. služeb
  • Žádný uzavřený platný nájemní vztah u naší společnosti v lokalitách Havířov a Karviná
  • Žádný záznam v insolvenčním rejstříku nebo v registru exekucí
  • Žádný záznam v databázi dlužníků naší společnosti

V případě Vašeho zájmu o Dotované bydlení v rámci projektu Pracuj a bydli, kontaktujte Linku společnosti RESIDOMO: 840 114 115 a domluvte si prohlídku Vámi vybraného bytu.

Pokud jste si nevybrali nebo nemáte možnost využít tuto zvýhodněnou nabídku bydlení, zkuste některou z našich dalších standardních nebo akčních nabídek bydlení.

Zobrazit akce


Akční nabídky

Image

2 měsíce zdarma

V rámci této nabídky máte možnost vybrat si jeden z bytů zařazených do akční slevy a významně tak ušetřit své náklady na bydlení.

Číst ví­ce →

Image

Bydlete za 1 Kč

Jako budoucí nájemce nejprve provedete na vybraném domu/bytu opravy potřebné k tomu, aby byl ve stavu způsobilém k užívání. Na dobu provádění oprav je sjednána k bytu přechodná smlouva na dobu určitou za 1 Kč měsíčně + zálohy na služby.

Číst ví­ce →

Image

Najděte si svého souseda

Sdělíte-li nám kontaktní informace na potencionálního zájemce o pronájem kteréhokoliv volného bytu společnosti RESIDOMO, máte možnost získat poukaz na nákup v obchodech Kaufland v hodnotě 1 000 Kč. *

Číst ví­ce →

Image

Pokoj zdarma

RESIDOMO přichází s mimořádnou nabídkou zvýhodněných pronájmů vybraných bytů jak v lokalitách vhodných k rodinnému bydlení, tak i v centrech měst. Nabízíme vám pokoj zdarma!

Číst ví­ce →

Image

Poukázka k bytu

Dáme vám 1000 Kč na oslavu Vašeho nového domova! Na přivítanou do Vašeho nového domova od nás získáte poukázku v hodnotě 1000 Kč na nákup v prodejnách Kaufland.

Číst ví­ce →

Image

Zaměstnanecká mobilita - pracuj a bydli

Uvažujete o práci u některého ze zaměstnavatelů v Moravskoslezském kraji? Řešíte otázku bydlení nebo případného dojíždění z místa bydliště?

Číst ví­ce →

Image

Sodastream k bytu

Nájemníci, kteří uzavřou smlouvu do 31.  října 2017, dostanou jako dárek SODA STREAM na výrobu perlivé vody v pohodlí domova.

Číst ví­ce →

Image

Vybavení do 25 000 Kč

Pronajměte si byt a vyberte si do něj nábytek z našeho katalogu v hodnotě až 25 000 Kč!

Číst ví­ce →

Image

Studentské bydlení

Mnozí studenti hledají vhodné bydlení celoročně. Společnost RESIDOMO proto přichází s novinkou, kterou je program „RESIDOMO studentské bydlení“.

Číst ví­ce →