Zpět

RESIDOMO BUS ukázal stavební styl SORELA

RESIDOMO BUS ukázal návštěvníkům Colours of Ostrava stavební styl SORELA

Hlavním podnikatelským záměrem společnosti RESIDOMO je poskytovat nájemní bydlení, svou pozornost ale soustřeďuje i na podporu společenského a kulturního života obyvatel Moravskoslezského kraje a na to, aby se cítili ve svém regionu dobře a byli zde spokojeni.

Konkrétním příkladem může být podpora nedávno skončeného 16. ročníku  Colours of Ostrava. Na jednom z největších multižánrových festivalů v České republice, na kterém vystoupila řada světových hudebních hvězd, byla letos zaznamenána rekordní účast kolem 50 000 návštěvníků.

Společnost RESIDOMO se v rámci doprovodného programu aktivně podílela na čtvrtém ročníku Meltingpotu – diskuzního fóra zaměřeného na aktuální a společenská témata. Pro zájemce, kterých bylo více než 270, byl připraven  RESIDOMO BUS, který je dvakrát denně dovezl k Porubskému oblouku, nebo do Havířova k objektu Lučina či „kulturáku“ Radost, kde absolvovali komentovanou prohlídku.

Colours of Ostrava nejsou jedinou akcí, kterou RESIDOMO podporuje. Nově vzniklý Nadační fond RESIDOMO podpoří jednotlivce a spolky snažící se zlepšovat prostředí ve městech, zkrášlovat ho, snažící se rozvíjet komunitní činnosti ve městech včetně sportu. První vlaštovkou v tomto směru je partnerství ve 3. ročníku populárního běhu Havířovská desítka, který ponese název naší společnosti.

Předmětem našeho zájmu nadále zůstává péče o životní prostředí, jsme hrdým partnerem nejrozsáhlejší úklidové akce v Beskydech „Poděkuj horám“, kterou každoročně pořádá spolek Čisté Beskydy. Na úspěšný projekt komunitního centra Archa v Porubě navážou nová centra v Havířově a Karviné, podobných aktivit máme více. Kromě svých základních povinností správce bytového portfolia se snažíme zapojit do různých projektů a přispět tak ke zkvalitnění úrovně života občanů Moravskoslezského kraje.

Všechny aktuality