RESIDOMO obdrželo prestižní cenu

Mezi oceněnými ve čtrnáctém ročníku oborové soutěže Lemur – České ceny za Public Relations 2019 nechyběla ani společnost RESIDOMO. Projekt Cesta domů zvítězil v kategorii Firemní komunikace, letošního ročníku se zúčastnilo 124 soutěžících, kteří podali celkem 251 přihlášek do 22 kategorií.

„Ocenění si velmi vážíme. Jsem rád, že naši vlastníci vnesli do RESIDOMO nejen novou byznysovou, ale i firemní kulturu, která přináší výsledky. V soutěži letos uspěly tři projekty z Ostravy, což potvrzuje, že také firmy a instituce ze severní Moravy drží ten správný kurz a svými společensky prospěšnými aktivitami mohou jít příkladem ostatním,“ řekl k úspěchu v soutěži generální ředitel RESIDOMO Jan Rafaj.

Dlouhodobý projekt Nadačního fondu RESIDOMO Cesta domů zabezpečuje osamostatňujícím se mladým lidem z dětských domovů a pěstounských rodin jejich jednodušší start do života poskytováním zvýhodněných podmínek bydlení a zajištěním sociální doprovodné služby. V loňském roce jsme předali tři byty třem mladým lidem, kteří opustili dětské domovy, letos plánujeme podpořit dalších dvacet zájemců.