Program pro zaměstnance partnerů RESIDOMO

Pracujete ve firmě, která je partnerem společnosti RESIDOMO, musíte dojíždět a chtěli byste se přestěhovat? Máme pro Vás akční nabídku výhodného a kvalitního bydlení. Můžete si pronajmout byt v blízkosti svého pracoviště za zvýhodněnou cenu. K dispozici jsou byty různých velikostí, vyberete si ten, který Vám nejvíce vyhovuje.

Naše společnost ve spolupráci s Moravskoslezským krajem, Sdružením pro rozvoj Moravskoslezského kraje, městy Karviná a Havířov a významnými zaměstnavateli v regionu se aktivně zapojila do projektů a aktivit, jejichž cílem je zamezit dalšímu úbytku pracovně aktivních obyvatel z Moravskoslezského kraje. Chceme naopak do regionu přilákat nové obyvatele, kteří by zde využili některou z mnoha nabízených pracovních příležitostí a současně by v regionu našli také svůj nový domov.

Principem projektu „Pracuj a bydli“ je propojení nabídky stabilního zaměstnání a dostupného bydlení s bezplatnou nebo cenově zvýhodněnou dopravou do zaměstnání.

Další programy

Akční nabídka

Image

Luxusní povlečení

Nájemníci, kteří uzavřou smlouvu do 31. prosince 2017, dostanou jako dárek luxusní bavlněné povlečení (1 set)* pro příjemný odpočinek ve svém novém domově.

Číst ví­ce →

Image

Zaměstnanecká mobilita - pracuj a bydli

Uvažujete o práci u některého ze zaměstnavatelů v Moravskoslezském kraji? Řešíte otázku bydlení nebo případného dojíždění z místa bydliště?

Číst ví­ce →

Image

2 měsíce zdarma

V rámci této nabídky máte možnost vybrat si jeden z bytů zařazených do akční slevy a významně tak ušetřit své náklady na bydlení.

Číst ví­ce →

Image

Bydlete za 1 Kč

Jako budoucí nájemce nejprve provedete na vybraném domu/bytu opravy potřebné k tomu, aby byl ve stavu způsobilém k užívání. Na dobu provádění oprav je sjednána k bytu přechodná smlouva na dobu určitou za 1 Kč měsíčně + zálohy na služby.

Číst ví­ce →

Image

Najděte si svého souseda

Sdělíte-li nám kontaktní informace na potencionálního zájemce o pronájem kteréhokoliv volného bytu společnosti RESIDOMO, máte možnost získat poukaz na nákup v obchodech Kaufland v hodnotě 1 000 Kč. *

Číst ví­ce →

Image

Pokoj zdarma

RESIDOMO přichází s mimořádnou nabídkou zvýhodněných pronájmů vybraných bytů jak v lokalitách vhodných k rodinnému bydlení, tak i v centrech měst. Nabízíme vám pokoj zdarma!

Číst ví­ce →

Image

Poukázka k bytu

Dáme vám 1000 Kč na oslavu Vašeho nového domova! Na přivítanou do Vašeho nového domova od nás získáte poukázku v hodnotě 1000 Kč na nákup v prodejnách Kaufland.

Číst ví­ce →

Image

Sodastream k bytu

Nájemníci, kteří uzavřou smlouvu do 31.  prosince 2017, dostanou jako dárek SODA STREAM na výrobu perlivé vody v pohodlí domova.

Číst ví­ce →

Image

Vybavení do 25 000 Kč

Pronajměte si byt a vyberte si do něj nábytek z našeho katalogu v hodnotě až 25 000 Kč!

Číst ví­ce →

Image

Studentské bydlení

Mnozí studenti hledají vhodné bydlení celoročně. Společnost RESIDOMO proto přichází s novinkou, kterou je program „RESIDOMO studentské bydlení“.

Číst ví­ce →